• image 409
  • image 412
stranka-zakladni-skola-obrnice-okres-most-prispevkova-organizace-2

Přihlášení do ŽK

Vstup do školy online.Kliknutím na obrázek se vám otevře vstup do elektronické ŽK.

Po spuštění se zobrazí přihlašovací stránka aplikace. Zde dochází k ověření uživatele, který se do aplikace přihlašuje. Uživatel musí zadat své uživatelské jméno a  heslo do určených kolonek v rámečku v pravé horní části obrazovky. (Malá ikonka oka v kolonce heslo vám pomůže zkontrolovat správnost zadání. Po kliknutí na ni se vám heslo zobrazí.)
Pokud je vše správně, klikněte na „Přihlásit".

V případě, že jste zapomněli svůj přístup do ŽK nebo stále nevíte, jak na to, obraťte se telefonicky na sekretariát školy, tel.476 118 012. Sdělte svůj problém a zanechte jméno a kontakt. Správkyně vás bude co nejrychleji kontaktovat a problém s vámi vyřeší.
Uživatelskou příručku k elektronické žákovské knížce najdete ZDE.

ONLINE VÝUKA

Online výuka je umožňována prostřednictvím Google Meet. Pro to, aby se žák mohl přihlásit na online výuku, je nutná gmailová adresa. Postup, jak vytvořit gmail je ZDE
Základní škola Obrnice, okres Most,
Mírová 167