logotyp
Login
  • image 409
  • image 410
  • image 411
  • image 412
stranka-zakladni-skola-obrnice-okres-most-prispevkova-organizace-2

MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ

Den dětí je krásný svátek, na který možná vzpomíná nejeden dospělý s nostalgií a láskou. Ale naše děti ještě vzpomínat nemusejí, ty ho prostě prožívají. A jak to vypadalo na Den dětí ve škole? Dočtete se v článku.

V tento den se škola proměnila téměř v bitevní pole. Ne že by se válčilo, ale boj probíhal na poli sportovním.
Pro II. stupeň byly připraveny hned dva turnaje. Děvčata bojovala o stupně vítězů v turnaji v přehazované. Účastnila se družstva 6.A, 7.A, 7.B a smíšené družstvo 8. a 9. třídy. 
Vítězně z tohoto klání nakonec vyšlo právě posledně zmiňované družstvo - 8.A+9.A. Na druhém místě skončila děvčata 7.A, třetí místo obsadilo družstvo třídy 7.B a na čtvrtém místě pak děvčata 6.A. Všem hráčkám gratulujeme ke skvělým sportovním výkonům.
Chlapecký turnaj probíhal na hřišti a družstva měřila své síly v kopané. Účastníky byli chlapci ze všech tříd - 6.A, 7.A, 7.B, 8.A a 9.A. A jak to dopadlo? 
První místo obsadilo družstvo 7.A. Na druhém místě byli chlapci ze 7.B. Třetí místo obsadilo družstvo 8.A. Mimo stupně vítězů pak skončila mužstva 9.A a 6.A. I tady je na místě gratulace za podané sportovní výkony. 

Žáci I. stupně pak bojovali každý sám za sebe. Bylo pro ně připraveno několik stanovišť. Při slalomu s florbalkou a míčkem, na skákadlech, při prolézání tunelu, shazování kuželek, házení kroužků na cíl, přeskoku přes švihadlo, slalomu s pingpongovou pálkou a míčkem, hodu na cíl, či při závodu v rychlosti foukání míčku na cíl děti prokazovaly svou vytrvalost, hbitost, šikovnost. Za splněné úkoly získávaly vždy malou odměnu. 

Den dětí se vyvedl. Počasí přálo a děti i dospělí měli z celé akce nádherný pocit. Těšíme se zase na příští rok.

Na fotografie se můžete podívat ve FOTOGALERII.

04.06.2023 17:44 Petra Pětioká
Základní škola Obrnice, okres Most,
příspěvková organizace
Mírová 167
435 21 Obrnice

Tel: +420 476 107 985
e-mail: reditel@zsobrnice.cz

IČ: 70982236
datová schránka: tb3mqdk

Created by © 2015 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy