Archiv 2023/2024

První hodina tělesné výchovy

skládáme dle předlohy a moc nás to baví :-)

DOUČOVÁNÍ

V naší třídě probíhá každý týden doučování, které vede třídní učitelka nebo asistentka pedagoga. Všechny děti, které to potřebují, jsme přihlásily Mrkající

Výtvarná výchova a pracovní činnosti

ICVA - výstava ke 150. výročí příjezdu prvního vlaku do Obrnic

Výstava ke 150. výročí "Příjezdu prvního vlaku do stanice Obrnice"

Výstava ke 150. výročí

Podzimní prázdniny

Dne 26. a 27.10. jsou podzimní prázdniny, 28.10. státní svátek.
Ve škole se uvidíme zase v pondělí 31.10.2022 Mrkající

Naše ranní doučování :-)

Podzimní prázdniny

Podzimní prázdniny 26. - 27. 10. 2022,Podzimní prázdniny 26. 10. - 27. 10. 2022
Státní svátek 28. 10. 2022
Ve škole se sejdeme 31. 10. 2022, kdy oslavíme HALLOWEEN !!! Děti, vezměte si  kostýmy!!!

Halloween 2022

Halloween

Naše čarodějnice Čarodějnice Čarodějnice s bradavicí na nose Naši chlapci Bojíme, bojíme !

OBLASTNÍ MUZEUM A GALERIE MOST - VZDĚLÁVACÍ PROGRAM ALCHYMISTÉ A KOUZELNÍCI

Uvítání v muzeu Uvítání v muzeu Uvítání v muzeu Tajné písmo Skládání erbu Malování číše Malování číše Malování číše I paní učitelka si vymalovala číši

Muzeum Most- Alchymisté a kouzelníci

Kroužek šikovné ruce :-)

INFORMACE - LISTOPAD 2022

17. 11. - Státní svátek
18. 11. - Ředitelské volno
23. 11.  v 15.30 hod. Třídní schůzky

MIKULÁŠ

MIKULÁŠI naší třídu navštívil Mikuláš, čert a anděl.
Máme hodné děti a proto si čert nikoho neodnesl do pekla. Všichni dostali od Mikuláše a anděla malou sladkost.

NOVÝ ROZVRH 3.A

NOVÝ ROZVRH 3.AOd 1. 12. 2022 máme nový rozvrh.

VÁNOČNÍ DÍLNIČKY

PŘÁNÍ

PŘÁNÍPřejeme všem krásné prožití vánočních svátků a mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti v novém roce 2023.

POLOLETNÍ PRÁZDNINY

POLOLETNÍ PRÁZDNINY3. 2. 2023 máme pololetní prázdniny.
Hezky si je užijte podle svých představ!

POLOLETNÍ VYSVĚDČENÍ

POLOLETNÍ VYSVĚDČENÍ31. 1. jsme dostali pololetní vysvědčení. Bylo hezké, snažili jsme se, ale na konci roku bude ještě hezčí.

RECITAČNÍ SOUTĚŽ 22. 2. 2023

1. místo 2. místo

PLAVÁNÍ

PLAVÁNÍZačali jsme chodit na plavecký výcvik do bazénu v Dětském domově Most. Plavání se nám moc líbí, každé pondělí se těšíme. Nejdříve jsme měli trošičku obavy, protože jsme šli do neznámého, ale ty hned v první lekci rozptýlily paní plavčice, které se nám intenzivně věnují.
Ted už máme jenom jedno přání: "Ať  to nikdy neskončí!

PLAVECKÝ VÝCVIK

PRVNÍ JARNÍ DEN

PRVNÍ JARNÍ DENDne 21. 3. 2023 jsme oslavili první jarní den. Oblékli jsme se do zářivých barev, na hlavu vyrobili květiny a poprosili sluníčko, aby už konečně vykouklo. Všichni pevně věříme, že se nám to povedlo.

3. 4. 2023 UŽ PLAVEME JAKO RYBKY

VELIKONOCE

VELIKONOCEPřejeme krásné Velikonoce a bohatou pomlázku.

DEN ZEMĚ

21. 4. jsme oslavili Den Země přípravou záhonu na výsev ředkviček, kedluben a salátu. Do kelímků zasadili semínka dýní a paprik.
Už se těšíme na vitamíny!

Ve třídě jsme se rozdělili na skupiny a zde vidíte naší práci

DEN BEZ TAŠEK

DEN BEZ TAŠEK26. 4. jsme pořádali Den bez tašek. Dětem se nápad líbil a proto naplno využily svojí fantazii.
Ve škole jsme mohli vidět kufry, krabice, houbařské i nákupní košíky. Někdo přišel s uzlíčkem buchet jako Honza v pohádce. Den se moc povedl.

PÁLENÍ ČARODĚJNIC

A VŠECHNO HEZKÉ JEDNOU SKONČÍ.... I PLAVECKÝ VÝCVIK

OSLAVA DNE DĚTÍ V NAŠÍ ŠKOLE

VÝLET - STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU MOST

VÝLET - STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU MOSTDne 7. 6. 2023 jsme se vypravili na výlet. Navštívili jsme Středisko volného času v Mostě.
Nejdříve jsme byli ve škole poučeni o bezpečnosti a také jak se správně chovat v MHD.
Ve středisku nás přivítaly dvě lektorky a rozdělily do skupin.
Nejprve jsme navštívili chovatelský kroužek. Zde byla k vidění různá zvířátka - králíci, křečci, hadi, želvy, agama - mohli jsme si je i pohladit a pochovat.
Pak jsme se přemístili do 1. patra na air - hockey a svedli urputnou bitvu o vítězství.
Výlet jsme zakončili závody na autodráze. Zde každý závodník dostal malou odměnu a došlo i na medaile.
Po příjemně stráveném dopoledni jsme vyrazili směr Obrnice a po cestě jsme si ještě stihli sdělit své dojmy.
Výlet se moc vydařil a proto bychom rádi vyjádřili poděkování Středisku volného času v Mostě.

VÝLET - STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU MOST

26. 6. 2023 DOPOLEDNE VE VULKÁNU

HURÁ - PRÁZDNINY

HURÁ - PRÁZDNINYPřejeme krásné prožití prázdnin, užijte si sluníčka a koupání.
Buďte na sebe opatrní, ať se v září ve zdraví zase sejdeme.