• image 409

DEN ZEMĚ II. STUPEŇ

DEN ZEMĚ I. STUPEŇ

Zápis do 1. tříd a Den otevřených dveří 2022

A jde se na další stanoviště.Čekání na kontrolu zápisových lístků.Doprovod je důležitý.Naše pomocnice v akci.A kam teď, maminko?Pojďte za mnou, ukážu vám další stanoviště.Kdopak tu jde k zápisu?Já se tak trochu stydím.Co mne asi čeká. Ve škole to žilo.Informační centrum s našimi průvodci.Úřadovat se musí, jinak to nejde.Kdo jde k zápisu? Já ne, já jsem malý.Kudy máme jít?Naše usměvavá sociální pedagožka.Soustředění a bude to za chvíli hotové.Já si nějak nevím rady, pomůžeš?Mám moc ráda skládanky.V jazykové učebně čekaly na malé šikuly puzzle .Malí budoucí školáci se podívali i do tělocvičny.A čekala tu na ně spousta atrakcí.Trocha nervozity před zápisem.Paní učitelka. První setkání.Ve výtvarné dílně.A v krásné nové knihovně.V kuchyňce... Budu umět odpovědět?Všechno vím, všechno znám, žádná otázka mě nepřekvapí.Pomocnice a jejich příprava sladkých dárečků.Muž na správném místě. Je prostřeno, tak si chvíli odpočinu.A k tomu je zapotřebí i pitný režim.Vedení usilovně pracovalo.V hudebně bylo veselo.Jde mi to?Budoucí bubenice.V družině se tvořilo...A tvořilo...Až se ze všech kouřilo.I v dílně se na prvňáčky čekalo.

PROJEKTOVÝ DEN J. A. KOMENSKÝ 25. 3. 2022

CO SE DĚLO 25.10. a 26.10. 2021

LOUČENÍ S DEVÍTKAMI 2021

PROJEKTOVÝ DEN "NAŠE ZAHRADA" 24. 6. 2021