logotyp
Login
  • image 409
  • image 410
  • image 411
  • image 412
stranka-zakladni-skola-obrnice-okres-most-prispevkova-organizace-2

Archiv 2020/2021

VÝTVARNÉ POTŘEBY PRO 7.- 9. ROČNÍK

29.05. 2020
Pro hodiny výtvarné výchovy pro školní rok 2020/2021 si doplňte potřeby, které jste zakupovali již v 6. třídě. Do školy pak přineste:
BÍLÉ ČTVRTKY        A3      30 ks
                                 A4       20 ks
NÁČRTNÍK - 20 listů, žluté    1 ks    
(Seznam všech potřeb najdete zde SEZNAM POMŮCEK PRO VÝTVARNOU VÝCHOVU NA II. STUPNI)

SEŠITY A DALŠÍ POMŮCKY PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

29.05. 2020
Informace o pomůckách a sešitech pro přiští školní rok najdete zde SEZNAM POMŮCEK, SEŠITŮ PRO II. STUPEŇ

JAK SE CHOVAT NEJEN O PRÁZDNINÁCH

23.10. 2020
JAK SE  CHOVAT NEJEN O PRÁZDNINÁCH

JAK VYTVOŘIT GMAIL ADRESU

03.11. 2020
Milí žáci, protože i nadále se nemůžeme potkávat ve škole, připravili jsme možnost alternativní - výuku online. Abyste se mohli výuky účastnit, musíte si vytvořit gmailovou adresu. Návod najdete zde: JAK NA TO
Adresu si prosím vytvořte v průběhu tohoto týdne, do 8. 11. 2020, aby výuka mohla začít již v příštím týdnu.

VÝTVARNÁ VÝCHOVA - ÚKOL NA ÚNOR

Milí žáci, v únoru se seznámíte další výtvarnou technikou. Pomocí této techniky si zpracujete své zážitky z procházky nebo...
Popis, jak na to, jakým způsobem pracovat, najdete tady : OKÉNKOVÁ ILUSTRACE

VÝTVARNÁ VÝCHOVA - ÚKOL NA BŘEZEN

Masky s vykreslenými lidskými pocity.Milí žáci, v březnu si vytvoříte masku roušky s výrazem, který bude vyjadřovat vaše pocity. Například radost, smutek, vztek, strach... V tvoření vám může pomoci přiložený obrázek a také se uvidíme na online hodině. Kdo by chtěl vidět původní stránku, a trochu při tom třeba procvičit angličtinu, najde odkaz ZDE.

VÝLET NA RESSL

VÝLET NA RESSLSe statečnou a odhodlanou částí naší třídy jsem vyrazila ve středu 23. června na výlet do "divoké přírody" na vrch Ressl v Mostě. Někteří z nich tu ještě nikdy nebyli a tak se podivovali, co vše tu mohou zažít. Fotografií mnoho není, nebyl čas na jejich pořizování, protože jsme po cestě zkoumali přírodu, pomáhaly nám v tom i cedule naučné stezky, a ještě jsme po cestě hráli hry. Fotografie jsou pořízené právě v době, kdy jsme zkoumali, čí kámen je hozený blíže tomu základnímu. Výlet jsme si užili. A to i přesto, že v závěru nás zastihl velmi vydatný déšť. Třeba se k nám příště přidají i další žáci.

STOLNÍ TENIS

Děti při hraní stolního tenisu.V červnu byla chvíle, kdy jsme našli čas zahrát si odpoledne stolní tenis. Tímto chci pochválit statečné bojovnice a jednoho bojovníka, protože se nebáli chopit se málo známých "zbraní" a vrhli se statečně do souboje s míčkem. Zpočátku to byl boj hlavně s vlastním tělem, neb ruce nedělaly to, co by si hráči představovali. Ale postupem času se vše zlepšovalo a ke konci našeho odpoledne se míček zdárně pohyboval po stole tak, jak by měl. Někdy se, pravda, muselo za míčkem i pod stůl, ale to vůbec nevadilo. Všichni jsme si odpoledne užili a věřím, že si to v příštím školním roce zopakujeme. Více fotografií ZDE. 
Základní škola Obrnice, okres Most,
příspěvková organizace
Mírová 167
435 21 Obrnice

Tel: +420 476 107 985
e-mail: reditel@zsobrnice.cz

IČ: 70982236
datová schránka: tb3mqdk

Created by © 2015 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy