Výlet na Větruši

Výlet na VětrušiDne 2. února 2018 jsme se spolu s žáky deváté a osmé třídy zúčastnili výletu. Nejprve jsme se projeli vlakem do Ústí nad Labem. Nedaleko nádraží se nacházelo obchodní centrum Forum, ve kterém je také umístěna cesta k lanovce. Lanovou dráhou jsme byli na Větruši rychle a někteří z nás dokonce překonali sami sebe. Strach z výšek je dost děsivý! Než jsme se chechtali před zakřivenými obrazy v zrcadlovém bludišti, pokochali jsme se nádherným výhledem na město i Labe. V zrcadlovém bludišti bylo úžasně. Někteří z nás byli o 20 kg lehčí, z jiných se pro změnu stali Arnoldové. Nejzábavnějším místem bylo přírodní bludiště. Žáci se podrobili závodu bludištěm, počítal se čas tam a po odpočinku i zpět. Na 1. místě se umístil Jirka Tůma, na 2. Šárka Posejpalová a na 3. místě Míša Jílková. V bludišti nám náležitě vyhládlo, a tak jsme se rozhodli doplnit ztracené kalorie ve Foru. Zpáteční cesta uběhla rychle a ve tři hodiny jsme již byli doma. Unavení, ale spokojení. Na další výlet se těšíme už teď!