• image 409
stranka-zakladni-skola-obrnice-okres-most-prispevkova-organizace-2

Pracovní činnosti

Co nás čeká

23.11.  2022  -  Třídní schůzka - tentokrát formou informativní schůzky -  od 15,30 - 16,30 hod..můžete v tomto časovém úseku přijít podle potřeby.
6.12. bychom  chtěly ( já a paní asistentka :-))  s dětmi jet do divadla Rozmanitostí v Mostě - Vánoční pohádka o třech sněhulácích,
budeme vybírat 70,- Kč vstupné a 20,- Kč autobus - zájem napište do ŽK - děkuji F.

Dnešní Halloween

VV - Pč - Podzim

Doučování

V naší třídě probíhá doučování některých žáků - NPO, šablony podle projektu EU, pedagogická intervence,  kroužek - Tvořivé ruce
Letos už máme infomace o prospěchu v elektronické žákovské knížce, papírová forma slouží jen jako  notýsek na informace, omluvenky..Prosím všechny rodiče, kteří sledují prospěch na internetu, aby mi napsali do papírové Žk.. Hesla máte všichni v notýsku (bývalá 1.A), děti z 1.B mají v loňské Žk. Pokud jste heslo zapomněli, ozvěte se, přidělím  vám nové.
Pokud se neozvete, budu vědět, že nesledujete informace ze školy!!! Děkuji všem, kteří se mnou komunikují, např. zasílají omluvenky. Budu zasílat i některá zadání DÚ, některá si budou muset děti pamatovat nebo budou mít označené v PS. Děkuji rodičům, kteří zaslali peníze na PS, ještě stále však nemám od všech, potřebuji co nejdříve, abych mohla objednat. Také děkuji všem za pomůcky, které vaše děti přinesly.
Úroveň čtení a psaní je velice špatná, proto prosím všechny rodiče, aby s dětmi četli a psali opravdu každý den!!!!

Učíme se i jinak

Náš společný první den