Archiv 2017/2018

DESATERO TŘÍDNÍCH PŘIKÁZÁNÍ

1. V objektu školy a školní jídelny chodím bez pokrývky na hlavě. Na chodbách se vždy pohybuji tak, abych neohrozil bezpečnost svou ani bezpečnost druhých.

2. Ve třídě budu nejpozději 5 minut před zahájením dopoledního nebo odpoledního vyučování.  A 1 minutu před koncem přestávek.

3. Všechny nutné učební pomůcky a žákovskou knížku mám vždy na lavici. Před začátkem vyučovací hodiny vypnu zvuk mobilního telefonu. Uklidím tablet.

4. Při vyučování zásadně nežvýkám, neožírám si prsty, nevykřikuji, nevybavuji se, nehoupu se, sedím slušně a rovně. Pokud se chci zeptat nebo reagovat na určitý problém, hlásím se o slovo.

5. Než odejdu z kterékoliv třídy, zkontroluji si své místo a odejdu, jen když je uklizeno, židle zasunutá u lavice a po poslední vyučovací hodině jsou židle zvednuté i na volných místech. Mám-li službu, dbám na to, aby byla po skončení hodiny řádně smazána tabule a třídnice vždy byla ve správné učebně.

6. Jak v areálu školy, tak i mimo něj neodhazuji odpadky jinam, než do koše, protože nejsem nevychovaný a nevyspělý.

7. Dodržuji pořádek v šatně – oblečení věším na háček, boty si srovnám a při odchodu si přezůvky odnáším domů.

8. Zvonění je pokynem pro vyučujícího, takže nesklízím věci dříve, nežli řekne. Odejdu ze třídy až na jeho pokyn. Do třídy vstupuji po odchodu posledního žáka nebo rovněž na pokyn vyučujícího.

9. Nevyjadřuji se vulgárně, jsem zdvořilý, nikomu neubližuji. Zavrhuji hrubost a násilí, a to i slovní. Jako kluk se chovám slušně, zejména pak ke spolužačkám a slabším žákům školy. Pokud ne, jsem zbabělec. A ani jako dívka neubližuji lidem kolem sebe.

10. Dbám na dobré jméno své i své školy. Chovám se slušně a odpovědně i na veřejnosti.

BYLI JSME NA CHEMSHOW

OSMIČKA A CHEMIE V PRAXI

Pan Caba nám to pěkně vysvětlí NO děvčata, takhle toho moc vědět nebudete! A už HOŘÍ!!! Honem hasit A je po požáru

ROZVRH OD 3.4.2018

DEN ZEMĚ - MOBILNÍ TRILOPARK

Seznámili jsme se s originálními zkamenělinami. Seznámili jsme se s originálními zkamenělinami. Seznámili jsme se s originálními zkamenělinami. Seznámili jsme se s originálními zkamenělinami. V roli paleontologů jsme odkrývali kostru Deinonycha. V roli paleontologů jsme odkrývali kostru Deinonycha. V roli paleontologů jsme odkrývali kostru Deinonycha. V roli paleontologů jsme odkrývali kostru Deinonycha. A sami jsme si vyrobili kopie zkamenělin. A sami jsme si vyrobili kopie zkamenělin. A sami jsme si vyrobili kopie zkamenělin. A sami jsme si vyrobili kopie zkamenělin.